Streetview Pastoor Habetsstraat 47 Maastricht

Pastoor Habetsstraat 47, 6217 KL Maastricht

177 m² Bouwjaar 1933 8 kamers 5 slaapkamers Label G

Pastoor Habetsstraat 47 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 323 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
730 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Habetsstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Habetsstraat 47

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

445 Inwoners
275 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
227 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Frontenkwartier
29% Koopwoningen
897 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Habetsstraat 47

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Pastoor Habetsstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Habetsstraat 47?

De gemiddelde woningwaarde in Frontenkwartier is €342.000. Dat komt neer op circa €1.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Habetsstraat 47 zich tot de wijk Frontenkwartier?

Pastoor Habetsstraat 47 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Frontenkwartier. De buurt telt 227 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Habetsstraat 47?

Pastoor Habetsstraat 47 is een woonhuis in Frontenkwartier, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor Habetsstraat 47 vergeleken met de buurt?

Pastoor Habetsstraat 47 heeft 177 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Frontenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Habetsstraat 47 en wat betekent dat?

Pastoor Habetsstraat 47 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-03-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Habetsstraat 47?

Pastoor Habetsstraat 47 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Frontenkwartier?

De wijk Frontenkwartier in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frontenkwartier?