Streetview Zutendaallaan 23 Maastricht

Zutendaallaan 23, 6215 JD Maastricht

188 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Zutendaallaan 23 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 258 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
258 m²
Inhoud
445 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zutendaallaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zutendaallaan 23

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

5.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Maastricht

1920 Inwoners
735 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
713 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Dousberg-Hazendans
90% Koopwoningen
1.427 Inwoners per km²

Locatie van Zutendaallaan 23

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Zutendaallaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Zutendaallaan 23?

De prijsindicatie voor Zutendaallaan 23 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Dousberg-Hazendans is €415.000. Dat komt neer op circa €2.207 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zutendaallaan 23 zich tot de wijk Dousberg-Hazendans?

Zutendaallaan 23 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Dousberg-Hazendans. De buurt telt 713 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zutendaallaan 23?

Zutendaallaan 23 is een woonhuis in Dousberg-Hazendans, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zutendaallaan 23 vergeleken met de buurt?

Zutendaallaan 23 heeft 188 m² woonoppervlakte en 445 m³ inhoud. Het perceel is 258 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Dousberg-Hazendans ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zutendaallaan 23 en wat betekent dat?

Zutendaallaan 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-07-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zutendaallaan 23?

Zutendaallaan 23 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dousberg-Hazendans?

De wijk Dousberg-Hazendans in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dousberg-Hazendans?

Vanuit Zutendaallaan 23 in Dousberg-Hazendans bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 5.5 km.