Streetview Burgemeester Ceulenstraat 81 Maastricht

Burgemeester Ceulenstraat 81, 6212 CR Maastricht

180 m² Bouwjaar 1931 8 kamers Label C

Burgemeester Ceulenstraat 81 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 420 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €589.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
420 m²
Inhoud
795 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Ceulenstraat 81

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Ceulenstraat 81

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.65 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Maastricht

3125 Inwoners
1545 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1503 Woningvoorraad
€589.000 Gem. woningwaarde Villapark
74% Koopwoningen
3.924 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Ceulenstraat 81

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Ceulenstraat 81

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Ceulenstraat 81?

De prijsindicatie voor Burgemeester Ceulenstraat 81 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Villapark is €589.000. Dat komt neer op circa €3.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Ceulenstraat 81 zich tot de wijk Villapark?

Burgemeester Ceulenstraat 81 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Villapark. De buurt telt 1.503 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.924 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Ceulenstraat 81?

Burgemeester Ceulenstraat 81 is een woonhuis in Villapark, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Ceulenstraat 81 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Ceulenstraat 81 heeft 180 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 420 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Villapark ligt de gemiddelde woningwaarde op €589.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Ceulenstraat 81 en wat betekent dat?

Burgemeester Ceulenstraat 81 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Ceulenstraat 81?

Burgemeester Ceulenstraat 81 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Villapark?

De wijk Villapark in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 3.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €589.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villapark?