Tussenwoning Sint Nicolaasstraat 29 A Maastricht

Sint Nicolaasstraat 29 A, 6211 NL Maastricht

106 m² Bouwjaar 1949 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Sint Nicolaasstraat 29 A is een tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 119 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
119 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Sint Nicolaasstraat 29 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Nicolaasstraat 29 A

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Maastricht

2660 Inwoners
1815 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
1474 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde Kommelkwartier
24% Koopwoningen
10.424 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sint Nicolaasstraat 29 A

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Sint Nicolaasstraat 29 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Nicolaasstraat 29 A?

De prijsindicatie voor Sint Nicolaasstraat 29 A ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kommelkwartier is €326.000. Dat komt neer op circa €3.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Nicolaasstraat 29 A zich tot de wijk Kommelkwartier?

Sint Nicolaasstraat 29 A is een tussenwoning van 106 m² in de wijk Kommelkwartier. De buurt telt 1.474 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Nicolaasstraat 29 A?

Sint Nicolaasstraat 29 A is een tussenwoning in Kommelkwartier, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sint Nicolaasstraat 29 A vergeleken met de buurt?

Sint Nicolaasstraat 29 A heeft 106 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 119 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kommelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Nicolaasstraat 29 A en wat betekent dat?

Sint Nicolaasstraat 29 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Sint Nicolaasstraat 29 A?

Sint Nicolaasstraat 29 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Kommelkwartier?

De wijk Kommelkwartier in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 2.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kommelkwartier?

Vanuit Sint Nicolaasstraat 29 A in Kommelkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 3.2 km.