Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 318 m²
Prins Hessen Casselstraat 7 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €445.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Hessen Casselstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Prins Hessen Casselstraat 7 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Jekerkwartier is €445.000. Dat komt neer op circa €1.399 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Hessen Casselstraat 7 is een woonhuis van 318 m² in de wijk Jekerkwartier. De buurt telt 1.071 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.258 inwoners per km².
Prins Hessen Casselstraat 7 is een woonhuis in Jekerkwartier, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Prins Hessen Casselstraat 7 heeft 318 m² woonoppervlakte. In Jekerkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €445.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Hessen Casselstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.67 kg/jaar.
De wijk Jekerkwartier in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.645 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €445.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Prins Hessen Casselstraat 7 in Jekerkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Hessen Casselstraat 7: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.