Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 759 m²
Koningin Julianaweg 50 is een woonhuis in Maasland, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 759 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €494.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianaweg 50
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
11.1 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dijkpolder is €494.000. Dat komt neer op circa €1.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Julianaweg 50 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Dijkpolder. De buurt telt 484 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.383 inwoners per km².
Koningin Julianaweg 50 is een woonhuis in Dijkpolder, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Julianaweg 50 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 759 m². In Dijkpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €494.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Julianaweg 50 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-01-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.03 kg/jaar.
De wijk Dijkpolder in Maasland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €494.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Koningin Julianaweg 50 in Dijkpolder bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 11.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianaweg 50: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.