Streetview Plantsoendwarsstraat 25 Lutjewinkel

Plantsoendwarsstraat 25, 1732 LT Lutjewinkel

226 m² Bouwjaar 1977 Label B

Plantsoendwarsstraat 25 is een woonhuis in Lutjewinkel, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m² en een perceel van 575 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
575 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Plantsoendwarsstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plantsoendwarsstraat 25

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
158.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.3%
CO₂-emissie
32.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lutjewinkel

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

8.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Lutjewinkel

465 Inwoners
200 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
193 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Lutjewinkel (woonkern)
76% Koopwoningen
1.324 Inwoners per km²

Locatie van Plantsoendwarsstraat 25

Vergelijkbare woningen in Lutjewinkel

Veelgestelde vragen over Plantsoendwarsstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Plantsoendwarsstraat 25?

De gemiddelde woningwaarde in Lutjewinkel (woonkern) is €341.000. Dat komt neer op circa €1.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plantsoendwarsstraat 25 zich tot de wijk Lutjewinkel (woonkern)?

Plantsoendwarsstraat 25 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Lutjewinkel (woonkern). De buurt telt 193 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plantsoendwarsstraat 25?

Plantsoendwarsstraat 25 is een woonhuis in Lutjewinkel (woonkern), gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Plantsoendwarsstraat 25 vergeleken met de buurt?

Plantsoendwarsstraat 25 heeft 226 m² woonoppervlakte. Het perceel is 575 m². In Lutjewinkel (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plantsoendwarsstraat 25 en wat betekent dat?

Plantsoendwarsstraat 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lutjewinkel (woonkern)?

De wijk Lutjewinkel (woonkern) in Lutjewinkel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lutjewinkel (woonkern)?

Vanuit Plantsoendwarsstraat 25 in Lutjewinkel (woonkern) bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.