Streetview Hagenvoorde 16 Losser

Hagenvoorde 16, 7581 RJ Losser

177 m² Bouwjaar 2005 5 kamers Label A

Hagenvoorde 16 is een woonhuis in Losser, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 482 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
482 m²
Inhoud
730 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hagenvoorde 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hagenvoorde 16

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Losser

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

10.6 km

Buurtinformatie in Losser

7755 Inwoners
3230 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3305 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Losser-West
76% Koopwoningen
3.405 Inwoners per km²

Locatie van Hagenvoorde 16

Vergelijkbare woningen in Losser

Veelgestelde vragen over Hagenvoorde 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Hagenvoorde 16?

De gemiddelde woningwaarde in Losser-West is €343.000. Dat komt neer op circa €1.938 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hagenvoorde 16 zich tot de wijk Losser-West?

Hagenvoorde 16 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Losser-West. De buurt telt 3.305 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.405 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hagenvoorde 16?

Hagenvoorde 16 is een woonhuis in Losser-West, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hagenvoorde 16 vergeleken met de buurt?

Hagenvoorde 16 heeft 177 m² woonoppervlakte en 730 m³ inhoud. Het perceel is 482 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Losser-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hagenvoorde 16 en wat betekent dat?

Hagenvoorde 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-05-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hagenvoorde 16?

Hagenvoorde 16 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Losser-West?

De wijk Losser-West in Losser (Overijssel) kenmerkt zich door 7.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Losser-West?

Vanuit Hagenvoorde 16 in Losser-West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1 km.