Eengezinswoning, tussenwoning Schorsmolenstraat 11 Loon op Zand

Schorsmolenstraat 11, 5175 RZ Loon op Zand

106 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Schorsmolenstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Loon op Zand, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €556.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
383 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Schorsmolenstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schorsmolenstraat 11

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

8.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.1 km

Buurtinformatie in Loon op Zand

320 Inwoners
120 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
124 Woningvoorraad
€556.000 Gem. woningwaarde Oost-Loon
93% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schorsmolenstraat 11

Vergelijkbare woningen in Loon op Zand

Veelgestelde vragen over Schorsmolenstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Schorsmolenstraat 11?

De prijsindicatie voor Schorsmolenstraat 11 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Oost-Loon is €556.000. Dat komt neer op circa €5.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schorsmolenstraat 11 zich tot de wijk Oost-Loon?

Schorsmolenstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 106 m² in de wijk Oost-Loon. De buurt telt 124 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schorsmolenstraat 11?

Schorsmolenstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oost-Loon, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Schorsmolenstraat 11 vergeleken met de buurt?

Schorsmolenstraat 11 heeft 106 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oost-Loon ligt de gemiddelde woningwaarde op €556.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schorsmolenstraat 11 en wat betekent dat?

Schorsmolenstraat 11 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Schorsmolenstraat 11?

Schorsmolenstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Oost-Loon?

De wijk Oost-Loon in Loon op Zand (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €556.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oost-Loon?

Vanuit Schorsmolenstraat 11 in Oost-Loon bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 8.7 km, snelwegoprit op 2 km.