Streetview Hofbergen 52 Loenen aan de Vecht

Hofbergen 52, 3632 WC Loenen aan de Vecht

178 m² Bouwjaar 1988

Hofbergen 52 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 285 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
285 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hofbergen 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

1505 Inwoners
745 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
729 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Hoefijzer
47% Koopwoningen
5.335 Inwoners per km²

Locatie van Hofbergen 52

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Hofbergen 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Hofbergen 52?

De prijsindicatie voor Hofbergen 52 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoefijzer is €415.000. Dat komt neer op circa €2.331 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hofbergen 52 zich tot de wijk Hoefijzer?

Hofbergen 52 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Hoefijzer. De buurt telt 729 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hofbergen 52?

Hofbergen 52 is een woonhuis in Hoefijzer, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hofbergen 52 vergeleken met de buurt?

Hofbergen 52 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 285 m². In Hoefijzer ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hoefijzer?

De wijk Hoefijzer in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoefijzer?

Vanuit Hofbergen 52 in Hoefijzer bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoefijzer?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hofbergen 52: ziekenhuis op 13.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hoefijzer?

Recreatie nabij Hoefijzer: restaurant (0.7 km), cafe (6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hofbergen 52?

De prijsindicatie ligt rond €485.000 tot €585.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hoefijzer is €415.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.