Streetview Oud Over 150 Loenen aan de Vecht

Oud Over 150, 3632 VH Loenen aan de Vecht

224 m² Bouwjaar 1970

Oud Over 150 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
224 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oud Over 150

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

105 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
39 Woningvoorraad
€1.356.000 Gem. woningwaarde Polder Oud Over
79% Koopwoningen
117 Inwoners per km²

Locatie van Oud Over 150

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Oud Over 150

Wat is de geschatte woningwaarde van Oud Over 150?

De gemiddelde woningwaarde in Polder Oud Over is €1.356.000. Dat komt neer op circa €6.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oud Over 150 zich tot de wijk Polder Oud Over?

Oud Over 150 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Polder Oud Over. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oud Over 150?

Oud Over 150 is een woonhuis in Polder Oud Over, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oud Over 150 vergeleken met de buurt?

Oud Over 150 heeft 224 m² woonoppervlakte. In Polder Oud Over ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Polder Oud Over?

De wijk Polder Oud Over in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.356.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polder Oud Over?

Vanuit Oud Over 150 in Polder Oud Over bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 7.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Polder Oud Over?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oud Over 150: ziekenhuis op 13.8 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 6.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Polder Oud Over?

Recreatie nabij Polder Oud Over: restaurant (1.3 km), cafe (5.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Oud Over 150?

Een woningrapport voor Oud Over 150 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Polder Oud Over. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1970, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.