Streetview Oud Over 146 Loenen aan de Vecht

Oud Over 146, 3632 VG Loenen aan de Vecht

83 m² Bouwjaar 1862 3 kamers Label F

Oud Over 146 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1862. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m², een perceel van 300 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.356.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1862
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oud Over 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oud Over 146

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

7.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

105 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
39 Woningvoorraad
€1.356.000 Gem. woningwaarde Polder Oud Over
79% Koopwoningen
117 Inwoners per km²

Locatie van Oud Over 146

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Oud Over 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Oud Over 146?

De prijsindicatie voor Oud Over 146 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Polder Oud Over is €1.356.000. Dat komt neer op circa €16.337 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oud Over 146 zich tot de wijk Polder Oud Over?

Oud Over 146 is een woonhuis van 83 m² in de wijk Polder Oud Over. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oud Over 146?

Oud Over 146 is een woonhuis in Polder Oud Over, gebouwd in 1862 (164 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oud Over 146 vergeleken met de buurt?

Oud Over 146 heeft 83 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Polder Oud Over ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.356.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oud Over 146 en wat betekent dat?

Oud Over 146 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Oud Over 146?

Oud Over 146 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Polder Oud Over?

De wijk Polder Oud Over in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.356.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polder Oud Over?

Vanuit Oud Over 146 in Polder Oud Over bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 7.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.