Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1873
- Woonoppervlakte
- 421 m²
- Perceeloppervlakte
- 4065 m²
- Inhoud
- 1782 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Oud Over 1 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1873. De woning heeft een woonoppervlakte van 421 m², een perceel van 4065 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €993.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oud Over 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
13.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
5.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
13.3 kmDe prijsindicatie voor Oud Over 1 ligt rond €3.885.000 tot €4.135.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudover is €993.000. Dat komt neer op circa €2.359 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOud Over 1 is een woonhuis van 421 m² in de wijk Oudover. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.008 inwoners per km².
Oud Over 1 is een woonhuis in Oudover, gebouwd in 1873 (153 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oud Over 1 heeft 421 m² woonoppervlakte en 1782 m³ inhoud. Het perceel is 4065 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Oudover ligt de gemiddelde woningwaarde op €993.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oud Over 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13027.73 kg/jaar.
Oud Over 1 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Oudover in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €993.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Oud Over 1 in Oudover bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oud Over 1: ziekenhuis op 13.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.1 km.