Streetview Bloklaan 18 Loenen aan de Vecht

Bloklaan 18, 3632 NX Loenen aan de Vecht

118 m² Bouwjaar 1920 Label A+

Bloklaan 18 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en een perceel van 290 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
290 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bloklaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloklaan 18

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
141 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.9%
CO₂-emissie
20.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

150 Inwoners
60 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Mijnden
91% Koopwoningen
420 Inwoners per km²

Locatie van Bloklaan 18

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Bloklaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloklaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Mijnden is €877.000. Dat komt neer op circa €7.432 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloklaan 18 zich tot de wijk Mijnden?

Bloklaan 18 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Mijnden. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloklaan 18?

Bloklaan 18 is een woonhuis in Mijnden, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bloklaan 18 vergeleken met de buurt?

Bloklaan 18 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Mijnden ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloklaan 18 en wat betekent dat?

Bloklaan 18 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mijnden?

De wijk Mijnden in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnden?

Vanuit Bloklaan 18 in Mijnden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mijnden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloklaan 18: ziekenhuis op 13.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 4.4 km.