Streetview Mijndensedijk 21 Loenen aan de Vecht

Mijndensedijk 21, 3632 NT Loenen aan de Vecht

133 m² Bouwjaar 1855

Mijndensedijk 21 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1855. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en een perceel van 1460 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1855
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
1460 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Mijndensedijk 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

150 Inwoners
60 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Mijnden
91% Koopwoningen
420 Inwoners per km²

Locatie van Mijndensedijk 21

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Mijndensedijk 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Mijndensedijk 21?

De gemiddelde woningwaarde in Mijnden is €877.000. Dat komt neer op circa €6.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mijndensedijk 21 zich tot de wijk Mijnden?

Mijndensedijk 21 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Mijnden. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mijndensedijk 21?

Mijndensedijk 21 is een woonhuis in Mijnden, gebouwd in 1855 (171 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mijndensedijk 21 vergeleken met de buurt?

Mijndensedijk 21 heeft 133 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1460 m². In Mijnden ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Mijnden?

De wijk Mijnden in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnden?

Vanuit Mijndensedijk 21 in Mijnden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mijnden?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mijndensedijk 21: ziekenhuis op 13.7 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 4.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mijnden?

Recreatie nabij Mijnden: restaurant (0.8 km), cafe (4.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Mijndensedijk 21?

Een woningrapport voor Mijndensedijk 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mijnden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1855, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.