Streetview Chris Schutweg 7 Loenen aan de Vecht

Chris Schutweg 7, 3632 JK Loenen aan de Vecht

111 m² Bouwjaar 2013

Chris Schutweg 7 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 108 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €810.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
108 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Chris Schutweg 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

715 Inwoners
230 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
226 Woningvoorraad
€810.000 Gem. woningwaarde Cronenburgh
82% Koopwoningen
7.558 Inwoners per km²

Locatie van Chris Schutweg 7

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Chris Schutweg 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Chris Schutweg 7?

De gemiddelde woningwaarde in Cronenburgh is €810.000. Dat komt neer op circa €7.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chris Schutweg 7 zich tot de wijk Cronenburgh?

Chris Schutweg 7 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Cronenburgh. De buurt telt 226 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chris Schutweg 7?

Chris Schutweg 7 is een woonhuis in Cronenburgh, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Chris Schutweg 7 vergeleken met de buurt?

Chris Schutweg 7 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 108 m². In Cronenburgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €810.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Cronenburgh?

De wijk Cronenburgh in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €810.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cronenburgh?

Vanuit Chris Schutweg 7 in Cronenburgh bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cronenburgh?

Zorg en onderwijs in de buurt van Chris Schutweg 7: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Cronenburgh?

Recreatie nabij Cronenburgh: restaurant (0.7 km), cafe (5.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Chris Schutweg 7?

Een woningrapport voor Chris Schutweg 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Cronenburgh. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.