Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
Chris Schutweg 5 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 110 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €810.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chris Schutweg 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
13.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
5.4 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
13.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cronenburgh is €810.000. Dat komt neer op circa €7.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChris Schutweg 5 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Cronenburgh. De buurt telt 226 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.558 inwoners per km².
Chris Schutweg 5 is een woonhuis in Cronenburgh, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Chris Schutweg 5 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 110 m². In Cronenburgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €810.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Cronenburgh in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €810.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Chris Schutweg 5 in Cronenburgh bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chris Schutweg 5: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.1 km.
Recreatie nabij Cronenburgh: restaurant (0.7 km), cafe (5.4 km).
Een woningrapport voor Chris Schutweg 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Cronenburgh. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.