Streetview Lutgerslaan 16 Loenen aan de Vecht

Lutgerslaan 16, 3632 JA Loenen aan de Vecht

110 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Lutgerslaan 16 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 506 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €810.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
506 m²
Inhoud
367 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lutgerslaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lutgerslaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

5.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

715 Inwoners
230 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
226 Woningvoorraad
€810.000 Gem. woningwaarde Cronenburgh
82% Koopwoningen
7.558 Inwoners per km²

Locatie van Lutgerslaan 16

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Lutgerslaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Lutgerslaan 16?

De gemiddelde woningwaarde in Cronenburgh is €810.000. Dat komt neer op circa €7.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lutgerslaan 16 zich tot de wijk Cronenburgh?

Lutgerslaan 16 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Cronenburgh. De buurt telt 226 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lutgerslaan 16?

Lutgerslaan 16 is een woonhuis in Cronenburgh, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lutgerslaan 16 vergeleken met de buurt?

Lutgerslaan 16 heeft 110 m² woonoppervlakte en 367 m³ inhoud. Het perceel is 506 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Cronenburgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €810.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lutgerslaan 16 en wat betekent dat?

Lutgerslaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lutgerslaan 16?

Lutgerslaan 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cronenburgh?

De wijk Cronenburgh in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €810.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cronenburgh?

Vanuit Lutgerslaan 16 in Cronenburgh bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.3 km.