Vrijstaande woning Prinses Beatrixweg 4 Loenen aan de Vecht

Prinses Beatrixweg 4, 3632 EZ Loenen aan de Vecht

240 m² Bouwjaar 1952 7 kamers 5 slaapkamers Label A++

Prinses Beatrixweg 4 is een vrijstaande woning in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €375.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
240 m²
Inhoud
775 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixweg 4

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
143.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
51.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.6%
CO₂-emissie
10.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

13.8 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

1035 Inwoners
470 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€375.000 Gem. woningwaarde Driehoven
41% Koopwoningen
4.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Beatrixweg 4

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixweg 4?

De gemiddelde woningwaarde in Driehoven is €375.000. Dat komt neer op circa €1.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixweg 4 zich tot de wijk Driehoven?

Prinses Beatrixweg 4 is een vrijstaande woning van 240 m² in de wijk Driehoven. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixweg 4?

Prinses Beatrixweg 4 is een vrijstaande woning in Driehoven, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Beatrixweg 4 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixweg 4 heeft 240 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Driehoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €375.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixweg 4 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixweg 4 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-07-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixweg 4?

Prinses Beatrixweg 4 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Driehoven?

De wijk Driehoven in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €375.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Driehoven?

Vanuit Prinses Beatrixweg 4 in Driehoven bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.2 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.