Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 341 m²
Vreelandseweg 6 is een woning in Loenen aan de Vecht. De woning heeft een woonoppervlakte van 341 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vreelandseweg 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
7.5 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
5.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
13.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
14.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoefijzer is €415.000. Dat komt neer op circa €1.217 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVreelandseweg 6 is een woning van 341 m² in de wijk Hoefijzer. De buurt telt 729 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.335 inwoners per km².
Vreelandseweg 6 heeft 341 m² woonoppervlakte. In Hoefijzer ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoefijzer in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Vreelandseweg 6 in Hoefijzer bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.5 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vreelandseweg 6: ziekenhuis op 13.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.7 km.
Recreatie nabij Hoefijzer: restaurant (0.7 km), cafe (6 km).
Een woningrapport voor Vreelandseweg 6 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoefijzer. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen