Streetview Molendijk 36 Loenen aan de Vecht

Molendijk 36, 3632 EN Loenen aan de Vecht

361 m² Bouwjaar 2021

Molendijk 36 is een woning in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 361 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
361 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Molendijk 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

5.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.6 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

415 Inwoners
185 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
199 Woningvoorraad
€769.000 Gem. woningwaarde Loenen Dorpskern
80% Koopwoningen
4.316 Inwoners per km²

Locatie van Molendijk 36

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Molendijk 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Molendijk 36?

De gemiddelde woningwaarde in Loenen Dorpskern is €769.000. Dat komt neer op circa €2.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molendijk 36 zich tot de wijk Loenen Dorpskern?

Molendijk 36 is een woning van 361 m² in de wijk Loenen Dorpskern. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.316 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molendijk 36?

Molendijk 36 is een woning in Loenen Dorpskern, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Molendijk 36 vergeleken met de buurt?

Molendijk 36 heeft 361 m² woonoppervlakte. In Loenen Dorpskern ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Loenen Dorpskern?

De wijk Loenen Dorpskern in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Loenen Dorpskern?

Vanuit Molendijk 36 in Loenen Dorpskern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Loenen Dorpskern?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molendijk 36: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 5.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Loenen Dorpskern?

Recreatie nabij Loenen Dorpskern: restaurant (0.3 km), cafe (5.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Molendijk 36?

Een woningrapport voor Molendijk 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Loenen Dorpskern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2021, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.