Streetview Brugstraat 16 Loenen aan de Vecht

Brugstraat 16, 3632 EH Loenen aan de Vecht

81 m² Bouwjaar 1750 Label C

Brugstraat 16 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €993.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
81 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Brugstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brugstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

5.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

13.3 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

220 Inwoners
100 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
102 Woningvoorraad
€993.000 Gem. woningwaarde Oudover
81% Koopwoningen
2.008 Inwoners per km²

Locatie van Brugstraat 16

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Brugstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Brugstraat 16?

De prijsindicatie voor Brugstraat 16 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudover is €993.000. Dat komt neer op circa €12.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brugstraat 16 zich tot de wijk Oudover?

Brugstraat 16 is een woonhuis van 81 m² in de wijk Oudover. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brugstraat 16?

Brugstraat 16 is een woonhuis in Oudover, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brugstraat 16 vergeleken met de buurt?

Brugstraat 16 heeft 81 m² woonoppervlakte. In Oudover ligt de gemiddelde woningwaarde op €993.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brugstraat 16 en wat betekent dat?

Brugstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oudover?

De wijk Oudover in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €993.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudover?

Vanuit Brugstraat 16 in Oudover bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oudover?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brugstraat 16: ziekenhuis op 13.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 5.1 km.