Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1600
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Inhoud
- 732 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Dorpsstraat 66 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1600. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 177 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
5.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
13.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
5.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
13.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Loenen Dorpskern is €769.000. Dat komt neer op circa €3.788 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat 66 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Loenen Dorpskern. De buurt telt 199 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.316 inwoners per km².
Dorpsstraat 66 is een woonhuis in Loenen Dorpskern, gebouwd in 1600 (426 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dorpsstraat 66 heeft 203 m² woonoppervlakte en 732 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Loenen Dorpskern ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dorpsstraat 66 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Dorpsstraat 66 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Loenen Dorpskern in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 415 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Dorpsstraat 66 in Loenen Dorpskern bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat 66: ziekenhuis op 13.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 5.2 km.