Hoekwoning Henriette Roland Holstlaan 23 Lisse

Henriette Roland Holstlaan 23, 2162 JE Lisse

174 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Henriette Roland Holstlaan 23 is een hoekwoning in Lisse, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 307 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €436.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
307 m²
Inhoud
567 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Henriette Roland Holstlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriette Roland Holstlaan 23

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (113.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Lisse

1480 Inwoners
525 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
525 Woningvoorraad
€436.000 Gem. woningwaarde Vrouwenpolder
90% Koopwoningen
8.709 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henriette Roland Holstlaan 23

Vergelijkbare woningen in Lisse

Veelgestelde vragen over Henriette Roland Holstlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriette Roland Holstlaan 23?

De prijsindicatie voor Henriette Roland Holstlaan 23 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrouwenpolder is €436.000. Dat komt neer op circa €2.506 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriette Roland Holstlaan 23 zich tot de wijk Vrouwenpolder?

Henriette Roland Holstlaan 23 is een hoekwoning van 174 m² in de wijk Vrouwenpolder. De buurt telt 525 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.709 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriette Roland Holstlaan 23?

Henriette Roland Holstlaan 23 is een hoekwoning in Vrouwenpolder, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Henriette Roland Holstlaan 23 vergeleken met de buurt?

Henriette Roland Holstlaan 23 heeft 174 m² woonoppervlakte en 567 m³ inhoud. Het perceel is 307 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vrouwenpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €436.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriette Roland Holstlaan 23 en wat betekent dat?

Henriette Roland Holstlaan 23 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Henriette Roland Holstlaan 23?

Henriette Roland Holstlaan 23 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 113 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vrouwenpolder?

De wijk Vrouwenpolder in Lisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €436.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrouwenpolder?