Streetview Nieuwe Kraaijertsedijk 24 Lewedorp

Nieuwe Kraaijertsedijk 24, 4456 AA Lewedorp

449 m² Bouwjaar 1993 6 kamers Label B

Nieuwe Kraaijertsedijk 24 is een woonhuis in Lewedorp, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 449 m², een perceel van 8115 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
449 m²
Perceeloppervlakte
8115 m²
Inhoud
1370 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kraaijertsedijk 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Kraaijertsedijk 24

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Lewedorp

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

5.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.4 km
Horeca

Restaurant

2.9 km
Horeca

Café

4.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.7 km

Buurtinformatie in Lewedorp

430 Inwoners
155 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
166 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Lewedorp
96% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Kraaijertsedijk 24

Vergelijkbare woningen in Lewedorp

Veelgestelde vragen over Nieuwe Kraaijertsedijk 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Kraaijertsedijk 24?

De prijsindicatie voor Nieuwe Kraaijertsedijk 24 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Lewedorp is €395.000. Dat komt neer op circa €880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Kraaijertsedijk 24 zich tot de wijk Buitengebied Lewedorp?

Nieuwe Kraaijertsedijk 24 is een woonhuis van 449 m² in de wijk Buitengebied Lewedorp. De buurt telt 166 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Kraaijertsedijk 24?

Nieuwe Kraaijertsedijk 24 is een woonhuis in Buitengebied Lewedorp, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwe Kraaijertsedijk 24 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Kraaijertsedijk 24 heeft 449 m² woonoppervlakte en 1370 m³ inhoud. Het perceel is 8115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 75 m² per kamer. In Buitengebied Lewedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Kraaijertsedijk 24 en wat betekent dat?

Nieuwe Kraaijertsedijk 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-05-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Kraaijertsedijk 24?

Nieuwe Kraaijertsedijk 24 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Lewedorp?

De wijk Buitengebied Lewedorp in Lewedorp (Zeeland) kenmerkt zich door 430 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Lewedorp?