Portiekflat (appartement) Burgemeester Caan van Necklaan 211 Leidschendam

Burgemeester Caan van Necklaan 211, 2262 GH Leidschendam

74 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Burgemeester Caan van Necklaan 211 is een portiekflat (appartement) in Leidschendam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
236 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Caan van Necklaan 211

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Caan van Necklaan 211

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.74 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Leidschendam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

1190 Inwoners
695 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
701 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde De Heuvel zuid
72% Koopwoningen
9.151 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Caan van Necklaan 211

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Burgemeester Caan van Necklaan 211

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Caan van Necklaan 211?

De prijsindicatie voor Burgemeester Caan van Necklaan 211 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heuvel zuid is €239.000. Dat komt neer op circa €3.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Caan van Necklaan 211 zich tot de wijk De Heuvel zuid?

Burgemeester Caan van Necklaan 211 is een portiekflat (appartement) van 74 m² in de wijk De Heuvel zuid. De buurt telt 701 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.151 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Caan van Necklaan 211?

Burgemeester Caan van Necklaan 211 is een portiekflat (appartement) in De Heuvel zuid, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Caan van Necklaan 211 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Caan van Necklaan 211 heeft 74 m² woonoppervlakte en 236 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Heuvel zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Caan van Necklaan 211 en wat betekent dat?

Burgemeester Caan van Necklaan 211 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Caan van Necklaan 211?

Burgemeester Caan van Necklaan 211 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Heuvel zuid?

De wijk De Heuvel zuid in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.