Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 44 m²
- Inhoud
- 132 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €235.000 tot €285.000
- Ligging
- In centrum
Vergeet-mij-nietstraat 12 is een bovenwoning in Leiden, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 44 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vergeet-mij-nietstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.3 kmDe Vergeet-mij-nietstraat 12 in Leiden ga je vast niet snel vergeten! Want in dit leuke straatje is er slechts 1 woning, namelijk nummer 12!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Vergeet-mij-nietstraat 12 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinstadwijk is €451.000. Dat komt neer op circa €10.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVergeet-mij-nietstraat 12 is een bovenwoning van 44 m² in de wijk Tuinstadwijk. De buurt telt 1.749 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.802 inwoners per km².
Vergeet-mij-nietstraat 12 is een bovenwoning in Tuinstadwijk, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vergeet-mij-nietstraat 12 heeft 44 m² woonoppervlakte en 132 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Tuinstadwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vergeet-mij-nietstraat 12 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Vergeet-mij-nietstraat 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Tuinstadwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Vergeet-mij-nietstraat 12 in Tuinstadwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vergeet-mij-nietstraat 12: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.2 km.