Vrijstaande woning Hendrik Valkenburglaantje 8 Laren

Hendrik Valkenburglaantje 8, 1251 ZJ Laren

190 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Hendrik Valkenburglaantje 8 is een vrijstaande woning in Laren, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 391 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.107.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
391 m²
Inhoud
662 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.300.000 tot €1.550.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Valkenburglaantje 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Valkenburglaantje 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
99.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Laren

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Laren

1210 Inwoners
500 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.107.000 Gem. woningwaarde Oostereng
89% Koopwoningen
1.224 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Valkenburglaantje 8

Vergelijkbare woningen in Laren

Veelgestelde vragen over Hendrik Valkenburglaantje 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Valkenburglaantje 8?

De prijsindicatie voor Hendrik Valkenburglaantje 8 ligt rond €1.300.000 tot €1.550.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostereng is €1.107.000. Dat komt neer op circa €5.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Valkenburglaantje 8 zich tot de wijk Oostereng?

Hendrik Valkenburglaantje 8 is een vrijstaande woning van 190 m² in de wijk Oostereng. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.224 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Valkenburglaantje 8?

Hendrik Valkenburglaantje 8 is een vrijstaande woning in Oostereng, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hendrik Valkenburglaantje 8 vergeleken met de buurt?

Hendrik Valkenburglaantje 8 heeft 190 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 391 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oostereng ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.107.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Valkenburglaantje 8 en wat betekent dat?

Hendrik Valkenburglaantje 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Valkenburglaantje 8?

Hendrik Valkenburglaantje 8 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostereng?

De wijk Oostereng in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.107.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostereng?