Streetview Smeekweg 11 MZW Laren

Smeekweg 11 MZW, 1251 VH Laren

60 m² Bouwjaar 2022

Smeekweg 11 MZW is een woning in Laren, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €661.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
60 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Smeekweg 11 MZW

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Laren

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Laren

4590 Inwoners
2160 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2221 Woningvoorraad
€661.000 Gem. woningwaarde Zevenend
64% Koopwoningen
4.787 Inwoners per km²

Locatie van Smeekweg 11 MZW

Vergelijkbare woningen in Laren

Veelgestelde vragen over Smeekweg 11 MZW

Wat is de geschatte woningwaarde van Smeekweg 11 MZW?

De gemiddelde woningwaarde in Zevenend is €661.000. Dat komt neer op circa €11.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Smeekweg 11 MZW zich tot de wijk Zevenend?

Smeekweg 11 MZW is een woning van 60 m² in de wijk Zevenend. De buurt telt 2.221 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Smeekweg 11 MZW?

Smeekweg 11 MZW is een woning in Zevenend, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Smeekweg 11 MZW vergeleken met de buurt?

Smeekweg 11 MZW heeft 60 m² woonoppervlakte. In Zevenend ligt de gemiddelde woningwaarde op €661.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zevenend?

De wijk Zevenend in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €661.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenend?

Vanuit Smeekweg 11 MZW in Zevenend bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zevenend?

Zorg en onderwijs in de buurt van Smeekweg 11 MZW: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zevenend?

Recreatie nabij Zevenend: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Smeekweg 11 MZW?

Een woningrapport voor Smeekweg 11 MZW bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zevenend. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.