Hoekwoning Gooiergracht 117 Laren

Gooiergracht 117, 1251 VD Laren

128 m² Bouwjaar 1955 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Gooiergracht 117 is een hoekwoning in Laren, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 208 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €661.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Gooiergracht 117

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gooiergracht 117

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
113.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
39.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.8%
CO₂-emissie
8.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (44.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Patio/atrium, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Laren

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Laren

4590 Inwoners
2160 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2221 Woningvoorraad
€661.000 Gem. woningwaarde Zevenend
64% Koopwoningen
4.787 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gooiergracht 117

Vergelijkbare woningen in Laren

Veelgestelde vragen over Gooiergracht 117

Wat is de geschatte woningwaarde van Gooiergracht 117?

De prijsindicatie voor Gooiergracht 117 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Zevenend is €661.000. Dat komt neer op circa €5.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gooiergracht 117 zich tot de wijk Zevenend?

Gooiergracht 117 is een hoekwoning van 128 m² in de wijk Zevenend. De buurt telt 2.221 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.787 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gooiergracht 117?

Gooiergracht 117 is een hoekwoning in Zevenend, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gooiergracht 117 vergeleken met de buurt?

Gooiergracht 117 heeft 128 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zevenend ligt de gemiddelde woningwaarde op €661.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gooiergracht 117 en wat betekent dat?

Gooiergracht 117 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gooiergracht 117?

Gooiergracht 117 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Zevenend?

De wijk Zevenend in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €661.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zevenend?

Vanuit Gooiergracht 117 in Zevenend bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.