Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
Lammert v d Tongelaan 14 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en een perceel van 374 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €661.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lammert v d Tongelaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Zevenend is €661.000. Dat komt neer op circa €5.374 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLammert v d Tongelaan 14 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Zevenend. De buurt telt 2.221 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.787 inwoners per km².
Lammert v d Tongelaan 14 is een woonhuis in Zevenend, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lammert v d Tongelaan 14 heeft 123 m² woonoppervlakte. Het perceel is 374 m². In Zevenend ligt de gemiddelde woningwaarde op €661.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Zevenend in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €661.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lammert v d Tongelaan 14 in Zevenend bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lammert v d Tongelaan 14: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Zevenend: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Lammert v d Tongelaan 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Zevenend. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.