Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1882
- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Inhoud
- 164 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2027
Nieuwe Gouw 130 is een bovenwoning in Landsmeer, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Gouw 130
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5.6 kmGemeubileerd 1-slaapkamer appartement met balkon gelegen op de 1e etage aan de Nieuwe Gouw (straat) te Landsmeer! BEKIJK DE VIDEO VAN DIT…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwe Gouw 130 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in t Lint is €644.000. Dat komt neer op circa €11.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Gouw 130 is een bovenwoning van 56 m² in de wijk t Lint. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.795 inwoners per km².
Nieuwe Gouw 130 is een bovenwoning in t Lint, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Gouw 130 heeft 56 m² woonoppervlakte en 164 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In t Lint ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Gouw 130 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.11 kg/jaar.
Nieuwe Gouw 130 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk t Lint in Landsmeer (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nieuwe Gouw 130 in t Lint bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Gouw 130: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.