Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Inhoud
- 150 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €315.000 tot €365.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2024 tot 2028
Nieuwe Gouw 108 is een appartement in Landsmeer, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €644.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Gouw 108
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
8.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5.6 kmOp zoek naar een leuk, licht en bovenal goed ingedeeld appartement midden in het centrum van centraal gelegen Landsmeer? Gevonden!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nieuwe Gouw 108 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in t Lint is €644.000. Dat komt neer op circa €11.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Gouw 108 is een appartement van 55 m² in de wijk t Lint. De buurt telt 751 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.795 inwoners per km².
Nieuwe Gouw 108 is een appartement in t Lint, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Nieuwe Gouw 108 heeft 55 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In t Lint ligt de gemiddelde woningwaarde op €644.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Gouw 108 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-05-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwe Gouw 108 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk t Lint in Landsmeer (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €644.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nieuwe Gouw 108 in t Lint bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 8.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Gouw 108: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.6 km.