Streetview Haanweg 17 Landgraaf

Haanweg 17, 6374 XX Landgraaf

745 m² Bouwjaar 1918 Label G

Haanweg 17 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 745 m² en een perceel van 2055 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1918
Woonoppervlakte
745 m²
Perceeloppervlakte
2055 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Haanweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haanweg 17

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1015 Inwoners
440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
445 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Groenstraat
80% Koopwoningen
480 Inwoners per km²

Locatie van Haanweg 17

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Haanweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Haanweg 17?

De prijsindicatie voor Haanweg 17 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Groenstraat is €291.000. Dat komt neer op circa €391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haanweg 17 zich tot de wijk Groenstraat?

Haanweg 17 is een woonhuis van 745 m² in de wijk Groenstraat. De buurt telt 445 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haanweg 17?

Haanweg 17 is een woonhuis in Groenstraat, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haanweg 17 vergeleken met de buurt?

Haanweg 17 heeft 745 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2055 m². In Groenstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haanweg 17 en wat betekent dat?

Haanweg 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Groenstraat?

De wijk Groenstraat in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groenstraat?

Vanuit Haanweg 17 in Groenstraat bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Groenstraat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haanweg 17: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.1 km.