Streetview Nieuwenhagerstraat 80 Landgraaf

Nieuwenhagerstraat 80, 6374 XR Landgraaf

296 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 5 slaapkamers Label F

Nieuwenhagerstraat 80 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 296 m², een perceel van 750 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
296 m²
Perceeloppervlakte
750 m²
Inhoud
1420 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhagerstraat 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwenhagerstraat 80

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwenhagerstraat 80

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Nieuwenhagerstraat 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwenhagerstraat 80?

De prijsindicatie voor Nieuwenhagerstraat 80 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwenhagerstraat 80 zich tot de wijk Lauradorp?

Nieuwenhagerstraat 80 is een woonhuis van 296 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwenhagerstraat 80?

Nieuwenhagerstraat 80 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwenhagerstraat 80 vergeleken met de buurt?

Nieuwenhagerstraat 80 heeft 296 m² woonoppervlakte en 1420 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwenhagerstraat 80 en wat betekent dat?

Nieuwenhagerstraat 80 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-02-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwenhagerstraat 80?

Nieuwenhagerstraat 80 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Nieuwenhagerstraat 80 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.