Halfvrijstaande woning Nieuwenhagerstraat 16 Landgraaf

Nieuwenhagerstraat 16, 6374 XR Landgraaf

142 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Nieuwenhagerstraat 16 is een halfvrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 1194 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
1194 m²
Inhoud
587 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhagerstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwenhagerstraat 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
190.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
269.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwenhagerstraat 16

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Nieuwenhagerstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwenhagerstraat 16?

De prijsindicatie voor Nieuwenhagerstraat 16 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.430 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwenhagerstraat 16 zich tot de wijk Lauradorp?

Nieuwenhagerstraat 16 is een halfvrijstaande woning van 142 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwenhagerstraat 16?

Nieuwenhagerstraat 16 is een halfvrijstaande woning in Lauradorp, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwenhagerstraat 16 vergeleken met de buurt?

Nieuwenhagerstraat 16 heeft 142 m² woonoppervlakte en 587 m³ inhoud. Het perceel is 1194 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwenhagerstraat 16 en wat betekent dat?

Nieuwenhagerstraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwenhagerstraat 16?

Nieuwenhagerstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Nieuwenhagerstraat 16 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.