Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 233 m²
- Inhoud
- 478 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Esdoornstraat 30 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 233 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 30
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.460 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEsdoornstraat 30 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².
Esdoornstraat 30 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Esdoornstraat 30 heeft 139 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Esdoornstraat 30 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Esdoornstraat 30 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Esdoornstraat 30 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Esdoornstraat 30: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.