Streetview Maastrichterlaan 18 Landgraaf

Maastrichterlaan 18, 6374 VR Landgraaf

178 m² Bouwjaar 1930

Maastrichterlaan 18 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 268 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
268 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Maastrichterlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Locatie van Maastrichterlaan 18

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Maastrichterlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Maastrichterlaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maastrichterlaan 18 zich tot de wijk Lauradorp?

Maastrichterlaan 18 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maastrichterlaan 18?

Maastrichterlaan 18 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Maastrichterlaan 18 vergeleken met de buurt?

Maastrichterlaan 18 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 268 m². In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Maastrichterlaan 18 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maastrichterlaan 18: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lauradorp?

Recreatie nabij Lauradorp: restaurant (0.8 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Maastrichterlaan 18?