Tussenwoning Salesianenstraat 24 Landgraaf

Salesianenstraat 24, 6374 TZ Landgraaf

100 m² Bouwjaar 1957 10 kamers 3 slaapkamers Label D

Salesianenstraat 24 is een tussenwoning in Landgraaf, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 243 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
10
Slaapkamers
3
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Salesianenstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Salesianenstraat 24

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.03
CO₂-emissie
4476.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (156.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Salesianenstraat 24

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Salesianenstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Salesianenstraat 24?

De prijsindicatie voor Salesianenstraat 24 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €2.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Salesianenstraat 24 zich tot de wijk Lauradorp?

Salesianenstraat 24 is een tussenwoning van 100 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Salesianenstraat 24?

Salesianenstraat 24 is een tussenwoning in Lauradorp, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Salesianenstraat 24 vergeleken met de buurt?

Salesianenstraat 24 heeft 100 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 10 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Salesianenstraat 24 en wat betekent dat?

Salesianenstraat 24 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-06-24. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4476.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Salesianenstraat 24?

Salesianenstraat 24 heeft 10 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. De tuin is 156 m².

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Salesianenstraat 24 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.