2-onder-1-kapwoning Salesianenstraat 20 Landgraaf

Salesianenstraat 20, 6374 TZ Landgraaf

89 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Salesianenstraat 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Landgraaf, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 205 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Salesianenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Salesianenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.42 kg/m²

Tuin
Ja (24.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Salesianenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Salesianenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Salesianenstraat 20?

De prijsindicatie voor Salesianenstraat 20 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €2.281 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Salesianenstraat 20 zich tot de wijk Lauradorp?

Salesianenstraat 20 is een 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Salesianenstraat 20?

Salesianenstraat 20 is een 2-onder-1-kapwoning in Lauradorp, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Salesianenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Salesianenstraat 20 heeft 89 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Salesianenstraat 20 en wat betekent dat?

Salesianenstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Salesianenstraat 20?

Salesianenstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 24 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Salesianenstraat 20 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.