Eengezinswoning, hoekwoning Don Boscolaan 60 Landgraaf

Don Boscolaan 60, 6374 TE Landgraaf

85 m² Bouwjaar 1937 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Don Boscolaan 60 is een eengezinswoning, hoekwoning in Landgraaf, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 349 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
349 m²
Inhoud
362 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Don Boscolaan 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Don Boscolaan 60

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
165.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.3%
CO₂-emissie
31.41 kg/m²

Tuin
Ja (77.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Don Boscolaan 60

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Don Boscolaan 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Don Boscolaan 60?

De prijsindicatie voor Don Boscolaan 60 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €2.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Don Boscolaan 60 zich tot de wijk Lauradorp?

Don Boscolaan 60 is een eengezinswoning, hoekwoning van 85 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Don Boscolaan 60?

Don Boscolaan 60 is een eengezinswoning, hoekwoning in Lauradorp, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Don Boscolaan 60 vergeleken met de buurt?

Don Boscolaan 60 heeft 85 m² woonoppervlakte en 362 m³ inhoud. Het perceel is 349 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Don Boscolaan 60 en wat betekent dat?

Don Boscolaan 60 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Don Boscolaan 60?

Don Boscolaan 60 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Don Boscolaan 60 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.