Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Dassenhoorn 3 Landgraaf

Dassenhoorn 3, 6374 MZ Landgraaf

114 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Dassenhoorn 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 295 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
295 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dassenhoorn 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dassenhoorn 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (168.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1145 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
495 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Namiddagsche Driessen
80% Koopwoningen
5.407 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dassenhoorn 3

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Dassenhoorn 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Dassenhoorn 3?

De prijsindicatie voor Dassenhoorn 3 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Namiddagsche Driessen is €261.000. Dat komt neer op circa €2.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dassenhoorn 3 zich tot de wijk Namiddagsche Driessen?

Dassenhoorn 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 114 m² in de wijk Namiddagsche Driessen. De buurt telt 495 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dassenhoorn 3?

Dassenhoorn 3 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Namiddagsche Driessen, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dassenhoorn 3 vergeleken met de buurt?

Dassenhoorn 3 heeft 114 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Namiddagsche Driessen ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dassenhoorn 3 en wat betekent dat?

Dassenhoorn 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dassenhoorn 3?

Dassenhoorn 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 168 m².

Hoe is de woningmarkt in Namiddagsche Driessen?

De wijk Namiddagsche Driessen in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Namiddagsche Driessen?

Vanuit Dassenhoorn 3 in Namiddagsche Driessen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.