Streetview Dassenhoorn 23 Landgraaf

Dassenhoorn 23, 6374 MZ Landgraaf

161 m² Bouwjaar 1985 Label B

Dassenhoorn 23 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m² en een perceel van 183 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
183 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dassenhoorn 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dassenhoorn 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
174.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.9%
CO₂-emissie
30.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1145 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
495 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Namiddagsche Driessen
80% Koopwoningen
5.407 Inwoners per km²

Locatie van Dassenhoorn 23

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Dassenhoorn 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Dassenhoorn 23?

De gemiddelde woningwaarde in Namiddagsche Driessen is €261.000. Dat komt neer op circa €1.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dassenhoorn 23 zich tot de wijk Namiddagsche Driessen?

Dassenhoorn 23 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Namiddagsche Driessen. De buurt telt 495 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dassenhoorn 23?

Dassenhoorn 23 is een woonhuis in Namiddagsche Driessen, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dassenhoorn 23 vergeleken met de buurt?

Dassenhoorn 23 heeft 161 m² woonoppervlakte. Het perceel is 183 m². In Namiddagsche Driessen ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dassenhoorn 23 en wat betekent dat?

Dassenhoorn 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.6 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Namiddagsche Driessen?

De wijk Namiddagsche Driessen in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Namiddagsche Driessen?

Vanuit Dassenhoorn 23 in Namiddagsche Driessen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Namiddagsche Driessen?