Streetview Dassenhoorn 19 Landgraaf

Dassenhoorn 19, 6374 MZ Landgraaf

112 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Dassenhoorn 19 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €261.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dassenhoorn 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dassenhoorn 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
133.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1145 Inwoners
500 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
495 Woningvoorraad
€261.000 Gem. woningwaarde Namiddagsche Driessen
80% Koopwoningen
5.407 Inwoners per km²

Locatie van Dassenhoorn 19

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Dassenhoorn 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Dassenhoorn 19?

De prijsindicatie voor Dassenhoorn 19 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Namiddagsche Driessen is €261.000. Dat komt neer op circa €2.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dassenhoorn 19 zich tot de wijk Namiddagsche Driessen?

Dassenhoorn 19 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Namiddagsche Driessen. De buurt telt 495 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.407 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dassenhoorn 19?

Dassenhoorn 19 is een woonhuis in Namiddagsche Driessen, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dassenhoorn 19 vergeleken met de buurt?

Dassenhoorn 19 heeft 112 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Namiddagsche Driessen ligt de gemiddelde woningwaarde op €261.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dassenhoorn 19 en wat betekent dat?

Dassenhoorn 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dassenhoorn 19?

Dassenhoorn 19 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Namiddagsche Driessen?

De wijk Namiddagsche Driessen in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €261.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Namiddagsche Driessen?

Vanuit Dassenhoorn 19 in Namiddagsche Driessen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.