Streetview Rimburgerweg 311 Landgraaf

Rimburgerweg 311, 6374 LC Landgraaf

159 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Rimburgerweg 311 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 735 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
735 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rimburgerweg 311

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rimburgerweg 311

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

9.2 km

Buurtinformatie in Landgraaf

665 Inwoners
310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
338 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Rimburg
71% Koopwoningen
450 Inwoners per km²

Locatie van Rimburgerweg 311

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Rimburgerweg 311

Wat is de geschatte woningwaarde van Rimburgerweg 311?

De prijsindicatie voor Rimburgerweg 311 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Rimburg is €264.000. Dat komt neer op circa €1.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rimburgerweg 311 zich tot de wijk Rimburg?

Rimburgerweg 311 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Rimburg. De buurt telt 338 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 450 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rimburgerweg 311?

Rimburgerweg 311 is een woonhuis in Rimburg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rimburgerweg 311 vergeleken met de buurt?

Rimburgerweg 311 heeft 159 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 735 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Rimburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rimburgerweg 311 en wat betekent dat?

Rimburgerweg 311 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-07-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rimburgerweg 311?

Rimburgerweg 311 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rimburg?

De wijk Rimburg in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rimburg?

Vanuit Rimburgerweg 311 in Rimburg bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.