Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Groenendaal 70 Landgraaf

Groenendaal 70, 6374 GM Landgraaf

125 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Groenendaal 70 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Landgraaf, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Groenendaal 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenendaal 70

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.7%
CO₂-emissie
46.3 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

6.3 km

Buurtinformatie in Landgraaf

3005 Inwoners
1475 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1511 Woningvoorraad
€203.000 Gem. woningwaarde Lauradorp
70% Koopwoningen
4.658 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenendaal 70

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Groenendaal 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenendaal 70?

De prijsindicatie voor Groenendaal 70 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenendaal 70 zich tot de wijk Lauradorp?

Groenendaal 70 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 125 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenendaal 70?

Groenendaal 70 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Lauradorp, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Groenendaal 70 vergeleken met de buurt?

Groenendaal 70 heeft 125 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenendaal 70 en wat betekent dat?

Groenendaal 70 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groenendaal 70?

Groenendaal 70 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Lauradorp?

De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lauradorp?

Vanuit Groenendaal 70 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.