Halfvrijstaande woning Charles Frehenstraat 43 Landgraaf

Charles Frehenstraat 43, 6374 EK Landgraaf

147 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Charles Frehenstraat 43 is een halfvrijstaande woning in Landgraaf, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 335 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €219.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Charles Frehenstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charles Frehenstraat 43

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
213.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
270.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.4%
CO₂-emissie
47.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Landgraaf

2910 Inwoners
1505 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1553 Woningvoorraad
€219.000 Gem. woningwaarde Waubach
52% Koopwoningen
1.307 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Charles Frehenstraat 43

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Charles Frehenstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Charles Frehenstraat 43?

De prijsindicatie voor Charles Frehenstraat 43 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Waubach is €219.000. Dat komt neer op circa €1.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charles Frehenstraat 43 zich tot de wijk Waubach?

Charles Frehenstraat 43 is een halfvrijstaande woning van 147 m² in de wijk Waubach. De buurt telt 1.553 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charles Frehenstraat 43?

Charles Frehenstraat 43 is een halfvrijstaande woning in Waubach, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Charles Frehenstraat 43 vergeleken met de buurt?

Charles Frehenstraat 43 heeft 147 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Waubach ligt de gemiddelde woningwaarde op €219.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charles Frehenstraat 43 en wat betekent dat?

Charles Frehenstraat 43 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Charles Frehenstraat 43?

Charles Frehenstraat 43 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Waubach?

De wijk Waubach in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €219.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waubach?

Vanuit Charles Frehenstraat 43 in Waubach bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.