Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
Nieuwenhagerheidestraat 74 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 110 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €203.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwenhagerheidestraat 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
6.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lauradorp is €203.000. Dat komt neer op circa €1.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwenhagerheidestraat 74 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Lauradorp. De buurt telt 1.511 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.658 inwoners per km².
Nieuwenhagerheidestraat 74 is een woonhuis in Lauradorp, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwenhagerheidestraat 74 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 110 m². In Lauradorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €203.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwenhagerheidestraat 74 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-11-24. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.4 kg/jaar.
De wijk Lauradorp in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 3.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €203.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nieuwenhagerheidestraat 74 in Lauradorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwenhagerheidestraat 74: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.5 km.