Streetview Scherpenseeler Veeweg 6 Landgraaf

Scherpenseeler Veeweg 6, 6374 CB Landgraaf

192 m² Bouwjaar 1987 Label C

Scherpenseeler Veeweg 6 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 674 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
674 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Scherpenseeler Veeweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scherpenseeler Veeweg 6

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1395 Inwoners
635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
624 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Abdissenbosch
66% Koopwoningen
659 Inwoners per km²

Locatie van Scherpenseeler Veeweg 6

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Scherpenseeler Veeweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Scherpenseeler Veeweg 6?

De gemiddelde woningwaarde in Abdissenbosch is €285.000. Dat komt neer op circa €1.484 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scherpenseeler Veeweg 6 zich tot de wijk Abdissenbosch?

Scherpenseeler Veeweg 6 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Abdissenbosch. De buurt telt 624 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scherpenseeler Veeweg 6?

Scherpenseeler Veeweg 6 is een woonhuis in Abdissenbosch, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Scherpenseeler Veeweg 6 vergeleken met de buurt?

Scherpenseeler Veeweg 6 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 674 m². In Abdissenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scherpenseeler Veeweg 6 en wat betekent dat?

Scherpenseeler Veeweg 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-05-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Abdissenbosch?

De wijk Abdissenbosch in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdissenbosch?

Vanuit Scherpenseeler Veeweg 6 in Abdissenbosch bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Abdissenbosch?