Streetview Vogelzankweg 164 Landgraaf

Vogelzankweg 164, 6374 AH Landgraaf

177 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Vogelzankweg 164 is een woonhuis in Landgraaf, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 780 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €285.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
780 m²
Inhoud
795 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vogelzankweg 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelzankweg 164

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
282.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
410.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Landgraaf

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7 km

Buurtinformatie in Landgraaf

1395 Inwoners
635 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
624 Woningvoorraad
€285.000 Gem. woningwaarde Abdissenbosch
66% Koopwoningen
659 Inwoners per km²

Locatie van Vogelzankweg 164

Vergelijkbare woningen in Landgraaf

Veelgestelde vragen over Vogelzankweg 164

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelzankweg 164?

De gemiddelde woningwaarde in Abdissenbosch is €285.000. Dat komt neer op circa €1.610 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelzankweg 164 zich tot de wijk Abdissenbosch?

Vogelzankweg 164 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Abdissenbosch. De buurt telt 624 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelzankweg 164?

Vogelzankweg 164 is een woonhuis in Abdissenbosch, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vogelzankweg 164 vergeleken met de buurt?

Vogelzankweg 164 heeft 177 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 780 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Abdissenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €285.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelzankweg 164 en wat betekent dat?

Vogelzankweg 164 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelzankweg 164?

Vogelzankweg 164 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Abdissenbosch?

De wijk Abdissenbosch in Landgraaf (Limburg) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €285.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Abdissenbosch?

Vanuit Vogelzankweg 164 in Abdissenbosch bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.3 km.